Onarıcı Keratin Bakımı

(Brezilya Fönü) Hangisi, Keratin Zararlı mı, Evde Keratin Nasıl Kullanılır?

Aslında en önemli konu, hangi saça, hangi keratin bakımı uygulanmalıdır? Yanan, yıpranan saçlara en iyi onarıcı keratin bakım ürünleri hangisi?. Kuru, mat, kabarık saçlara en iyi düzleştirici keratin krem markası hangisidir? Evde keratin bakım nasıl kullanılır? Brezilya fönü, kalıcı fön veya en iyi erkek düzleştirici keratin kremi hangisi? Keratinin saçlara zararı var mı? Kuaförde keratin bakım fiyatları ne kadar?

Keratin Nedir ve En İyi Keratin Markası ve Keratin Kullanımı

Keratin, saçlarımızın %72’sini oluşturan, zayıf, cansız, hasarlı ve çok yıpranmış saçları güçlendiren mucize bir proteindir. Bu keratin proteinleri yoğun işlemlerle çok yıpranan, aşınan saç yüzeyini pürüzsüz, parlak ve daha hacimli yapmasıyla saçları daha sağlıklı görünüme kavuşturur. Saç köklerine keratinler kullanıldığında ise dökülen, zayıf, cansız, güçsüz ve yavaş uzayan saçlarınızı güçlendirir. (Not: Evde Brezilya Fönü – Kalıcı Fön hakkındaki tüm içerik ve kullanım bilgilerini ise, sitemizde düzleştirici keratin setleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.)

Liquid Keratin Saç Bakım ürünlerimizin formaldehit , sentetik, silikon içeren ve saça yapılan geçici ve faydasız bakımlarla hiçbir ilgisi yoktur. Gerçek keratin saça asla zarar vermez. Tam tersine uzmanların görüşüne göre, kimyasal uygulamaların ve yüksek ısılı işlemlerin yıprattığı saçları tamir eder. Evde Saça Keratin Bakım yapmanın en iyi yolu, saça Katkısız Gerçek Keratin yüklemektir. Emziren veya hamile kadınların rahatlıkla kullanabileceği doğal keratin ürünleridir.

Özellikle boyama, düzleştirme ve güneş, deniz, radyasyon, sülfat, tuz gibi değişik etkenlerden oluşan saç problemleriniz, artık evde yapacağınız saf keratin içeren Saç Bakım Keratin Setleri ile son buluyor.

Kuaförlerde özellikle yıpranmış saçlara, kimyasal içerikli Keratin Ürünleri kullanılarak ve yüksek ısı ile pres yapılarak Keratin Bakımı yapmanın kalıcı etkisi asla olmuyor. Hatta saçı daha çok yıpratır. Mutlaka %100 güvenli ve garantili Doğal Keratin içeren ve Uluslararası En İyi Patentli Keratin markası olan Liquid Keratin ürünlerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece yanan, yıpranan, incelen, koparak dökülen, yavaş uzayan, kırılan, kuru, mat, sert, kabaran ve zor taranan saçlarınız evde kolayca yapabileceğiniz Gerçek Keratin Bakımı ile problem olmaktan çıkıyor.

Evde Keratin Saç Bakımı Nasıl Yapılır:
1. Keratin Şampuanıyla yıkanmış, havluyla kurutulmuş saçınıza,
2. Saf Keratin Serum’undan boya yapar gibi sürün, kuruyana kadar (en az 5-6 saat) bekletin.
3. Sonra durulayın ve havluyla kurutun, %10 nemli kalan saçınıza Liquid Keratin Maskesi uygulayın ve 10 dakika bekletin ve durulayın.
4. Saçta kalan keratin kreminizi yine hafif nemli saçınıza uygulayın. Durulama yapmadan işlemi bitirin. Boyadan Yanan Saçlar, aşırı ısılı işlemlerden Yıpranan Saçlar ve özellikle Yavaş Uzayan Saçlar veya Koparak Dökülme sonucu oluşan her türlü saç sorunları artık Evde Keratin Bakımı ile kesin çözüme kavuşuyor.

Günümüzde ”keratin bakımı” iki farklı şekilde yapılıyor:
1-) Bunlardan birincisi Brezilya Fönü adı altında yapılan fakat aslı Saç Düzleştirme olan ve ”Formaldehit” gibi kimyasallar içeren, duman ve ağır koku yayan Keratin Bakım işlemidir.
2-) İkinci yöntemdeki Keratin Yükleme ise, saçınızın Saf Keratin ile doğrudan buluşup hasarlı saçların hızlı bir şekilde ”Keratin” ile dolgu yapılarak hızla iyileştiği yöntemdir.

Özellikle Yanan, Yıpranan Saçlara Çözüm için, yapılacak Keratinli Onarıcı Full Setleri kullanarak yapılan Gerçek Keratin Saç Bakımı sayesinde İncelen Saç Tellerinin tüm katmanları daha güçlü bir form alır. Saçımızın etrafında adeta koruyucu çelikten bir kalkan görevi yapar.

Keratin proteini fön, maşa, Perma, Saç Düzleştirme, Brezilya Fönü gibi saçları aşındıran işlemlere aynı zamanda boya, renk açma, röfle, platin, ombre gibi uygulamalardan Yanan saçlara mucize bir bakım ile, birkaç seans sonunda çok kolay ve hızla bakım yapabiliyor.

Piyasada yer alan bazı taklitçi firmalar olabilir. Ya da Katkısız ve Saf (yani pure – intense) Keratin Ürünleri olduğunu öne sürebilirler ve sizlere seyreltilmiş ya da sahte doğal keratin ürünleri sunuyor olabilirler. Bunlara çok dikkat etmeniz ve patentli keratin markalarını tercih etmeniz önem arzediyor.

Keratin Bakımı yaptığını iddia eden kuaförlerin de sadece bir kaç çeşit keratin saç bakım kremi’ni ya da keratin saç bakım maskesi’ni saçınıza sırası ile sürüp ‘’keratin bakımı’’ yaptığını iddia etmesi nedeniyle saçlarınız istediğiniz forma ne yazık ki kavuşamıyor.

”Keratin” bir çeşit proteindir. Ama Keratin Nedir ve Keratin Ne İşe Yarar, özellikle Evde Keratin Bakımı yapmanın faydaları nelerdir? Veya keratin saç bakımı nasıl yapılır ve keratin nerede satılır? En İyi Keratin Markaları hangileridir ve Keratin Bakım Fiyat 2022 de nasıldı 2023 da nasıl olacak? Kuaförde yapılan Keratin Fiyatları ne kadar? Evde Keratin Bakım veya Keratin Yükleme nasıl yapılır? Keratin Erkek saçına uygun mu? gibi konularda yardım almak isterseniz 05372638050 whatsapp hattımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Keratin Bakımı Nedir ve Ne İşe Yarar?
Bir protein olan Keratin, çok işlem görmüş, yıpranmış, hasarlı saçları onarmak için kullanılır. Hatta yanan saçları kurtarmak için çözüm arayanlara cankurtaran gibi imdatlarına yetişir. Keratin, bu bakımdan, son zamanlarda daha çok popüler oldu ve kuaför sektöründe yerini aldı. Çünkü sürekli yapılan yeni saç modelleri ve şekilleri ve özellikle moda olan ombre, balyaj ve gölgeli renkler elbette saça zamanla zarar vermekte ve keratin ihtiyacını arttırmaktadır… Keratin Nedir sorusuna, şöyle diyebiliriz; ”Saçın yapısında bulunan sisitin bağlarını onaran ve sülfür köprülerinin yapı taşı olarak görev yapan onarıcı bir proteindir.”

Evde Keratin Bakımı Nasıl Yapılmalı?
1. Saçlarınızı iki defa şampuanla ve sıcak suyla yıkayın, havlu ile kurutun. Kuru veya hafif nemli saça uygulama yapabilirsiniz.
2. Liquid Keratin Serumu saç dipleri hariç tüm saçınıza boya yapar gibi sürün sonra, kuruyuncaya kadar 5 dakikada bir tarayarak, mümkünse düz kurumasına yardımcı olun.
3. Bu esnada saçınızı toplamayın ve sarmayın ve ıslakken üzerine asla yatmayın.
4. Ilık suyla bir defa durulayın. Hafif nemli saçınıza dipler hariç, boy ve uçlarına 10-15 dakika maske uygulayın, sonra durulayın.
5. Hafif nemli saçınıza saçta kalan ve durulanmayan Keratin saç kremi kullanın, işlemi bitirin.
6. Bu uygulamayı 3 günde bir tekrarlayın. Keratin Şampuan ve kremi her gün, maskenizi haftada iki defa kullanabilirsiniz.
Saçlarınız çok yıpranmış veya çok uzun ise, bir kutu daha keratin serum ilave etmenizi tavsiye ederiz.

(Saçlarınız yeteri kadar eski sağlığına kavuştuktan sonra Keratin Yağı ve Keratin Maskesini beraber kullanarak saçlarınızın daha nemli daha bakımlı ve daha dayanıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Hızlı uzaması için Keratin Dip Bakım Yağını da satın alabilir ve saç köklerine günde bir uygulamanızı tavsiye ederiz.)

Normal Saçlar İçin Günlük Keratin Saç Bakım Seti

Bir yanıt yazın

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler