• The Natural Ritualist Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan 250 ml 59.90

  The Natural Ritualist Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan 250 ml

  The Natural Ritualist Sılver Şampuan 250 ml

  Silver Şampuan Gri ve beyaz saçların çok daha canlı, parlak görünmesini sağlarken bu saç renklerindeki istenmeyen sarı yansımaları önler. Turunculaşmış ve parlaklığını yitirmiş daha çok beyaz, gri saçlar için kullanılmasının yanında platin gibi açık sarı tonlardaki saçlarda istenmeyen yansımaların ortadan kaldırılmasında da kullanılır.

  Saçlarınız da  parlaklık, canlılık ve yumuşaklık oluşumuna yardımcı olur. Zamanla ve güneşin etkisiyle saçta oluşan renk solmalarının ve değişimlerinin önüne geçerek her zaman canlı ve parlak saçlar oluşturur.
  Gri, sarı ve beyaz saçların mükemmel derecede parlak ve ışıltılı görünmesini sağlar.

  Mor Şampuan Faydaları – Mor Şampuan Ne İşe Yarar?
  Mor şampuan saçlardaki renk ve ton farklılıklarını ortadan kaldırır.
  Düzenli aralıklarla kullanıldığı takdirde saçların çok daha canlı ve parlak görünmesini sağlar.
  Saçların beyazlaması ile birlikte ortaya çıkan turuncu yansımaları ortadan kaldırır.

  Doğal bir ritüel ile saçlarınıza özel bakım sağlamak ve istenmeyen turuncu tonlarıyla mücadele etmek istediğinizde, The Natural Ritualist Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan tam size göre! Bu özel şampuan, sarı saçlarınızı korurken aynı zamanda saç renginizdeki istenmeyen turuncu tonların görünümünü azaltır.
  Özel formülündeki mor pigmentler, sarı saçlardaki turuncu tonları dengeleyerek saç renginizi daha soğuk ve nötr bir tona taşır. Saçlarınız daha canlı, parlak ve istediğiniz renkte bir görünüm kazanır.
  Güneş, deniz suyu ve çevresel etkiler saç renginizde istenmeyen değişikliklere neden olabilir. The Natural Ritualist Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan, saçlarınıza özel bir renk koruma sağlayarak saç renginizi daha uzun süre muhafaza etmenize yardımcı olur.
  İstenmeyen turuncu tonlarından kurtulmak ve saç renginizdeki canlılığı yeniden kazanmak için hemen harekete geçin. The Natural Ritualist Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan’ı deneyin ve saçlarınızın istediğiniz renkte ve parlaklıkta kalmasını sağlayın.
  Saçlarınıza özel bir renk koruma ve canlandırma deneyimi sunmak için hemen harekete geçin. The Natural Ritualist Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan’ı sepetinize ekleyin ve saç renginizdeki dönüşümü yaşayın!

  Kullanım:
  Çok yoğun nötralizasyon işlemi gerektirmeyen saçlar için The Natural Ritualist Sılver Şampuanı haftada 1 kez saçta 2 dakika bekleterek uygulayın.
  Saç renginizde çok yoğun şekilde turunculaşmalar varsa, mor şampuanı saçta 5 dakika kadar bekletip durulayabilirsiniz.
  Silver mor şampuanı haftada 3 gün kullanmanız tavsiye edilir.

  Uyarı:
  Çocukların erişemeyeceği yerlerde koruyunuz.
  Göz ile direkt temasından kaçınınız.

  İçerik:

  AQUA, SODIUM LAURYL ETHER SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDO DEA, SODIUM CHLORIDE, POLYQUATERNIUM-7, PARFUM, CI 60730, CITRIC ACID, MAGNESIUM NITRATE, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCOL DISTEARATE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, MAGNESIUM CHLORIDE, COCAMIDE MEA, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler