• -33%Sınırlı Sayıda
  Motto Plus 2’li (400ml) Brezilya Fönü Şampuan Keratin Bakım Seti 269.00

  Motto Plus 2’li (400ml) Brezilya Fönü Şampuan Keratin Bakım Seti

  Motto Plus 2’li Brezilya Fönü Şampuan+Keratin 400Ml Bakım Seti Set İçeriği: Motto Plus Brezilya Fönü Keratin Bakımı 400 ml Motto Plus Tuzsuz ve Yağ Dengeleyici Şampuan 400 ml Motto Plus Brezilya Fönü Keratin Bakımı 400 ml

 • -25%Sınırlı Sayıda
  Motto Plus Brezilya Fönü Keratin Bakımı 400 ml 149.00

  Motto Plus Brezilya Fönü Keratin Bakımı 400 ml

  Motto Plus Brezilya Fönü Keratin Bakımı 400 ml Ürün Özellikleri: Keratin bakımı aşırı yıpranmış saçlar için geliştirilmiş formülü sayesinde kökten uca onarmaya yardımcı olur. Saça parlaklık kazandırır ve saçın 3 – 6 aya kadar düz kalmasına yardımcı olur.

 • -25%Sınırlı Sayıda
  Motto Plus Brezilya Fönü Keratini Mucizevi Bakım Seti 100ml 149.90

  Motto Plus Brezilya Fönü Keratini Mucizevi Bakım Seti 100ml

 • Motto Plus Cilt Temizleme Fırçası

  Motto Plus Cilt Temizleme Fırçası, cildinizi derinlemesine temizlemek ve ferahlamak için özel olarak tasarlanmış bir üründür. Bu fırça, hassas bir şekilde cildinizi temizleyerek ciltte biriken ölü hücrelerin ve kirlerin atılmasına yardımcı olur.

  Bu cilt temizleme fırçası, özel olarak tasarlanmış kılları sayesinde cildinizi tahriş etmeden derinlemesine temizler. Ayrıca, masaj etkisi ile cildinizi canlandırır ve kan dolaşımını artırır. Bu da daha sağlıklı ve parlak bir cilt görünümüne katkıda bulunur.

  TÜKENDİ

 • -25%Sınırlı Sayıda
  Motto Plus Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan 400 Ml 149.00

  Motto Plus Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan 400 Ml

  Gri, beyaz, açık veya çok açık sarı ve renk açma işlemi uygulanmış saçlarda oluşan sıcak yansımaları nötralize eder. İçeriğindeki mavi ve mor pigmentlerle saça bakım yapar ve renk tonlarını düzenlemeye yardımcı olur. Uygulama: Normal saç tipleri için haftada 1 kez saçta 2 dakika bekleterek uygulayın.

 • -25%Sınırlı Sayıda
  Motto Plus Tuzsuz ve Yağ Dengeleyici Şampuan 400 ml 149.00

  Motto Plus Tuzsuz ve Yağ Dengeleyici Şampuan 400 ml

  Tuzsuz Şampuan işlem görmüş ve yıpranmış saçların nazik bir şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Boyalı saçların renginin daha uzun süreler korunmasına yardımcı olmaktadır. Keratin işlemi yapılmış olan saçın saç yapısını güçlü tutarak saçtaki keratinin daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olur. Saçın nemini hapsetmesine yardımcı olur. Böylece saçlarda kuruma gibi problemler görülmez.

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler